• 530 913 233
  • kontakt@jurabox.pl
  • ul. Wojska Polskiego 21, 42-440 Podzamcze

Dieta Pudełkowa

Catering Dietetyczny Zawiercie

Zdrowa i niedroga dieta pudełkowa z dostawą do Zawiercia? Z JuraBox jak najbardziej tak! Najlepszy catering dietetyczny, wykonywany lokalnie dostarczamy do Zawiercia z oddalonego o zaledwie 10km Ogrodzieńca. Smaczne, zdrowie i zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb!

Dlaczego nasza dieta?

Najlepsza dieta pudełkowa w Zawierciu

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki przez nas przygotowywane spełniały najwyższe standardy. Zarówno pod kątem produktów spożywczych z jakich są wykonywane, jak i walorów smakowych. Nasi kucharze codziennie dają z siebie 100%, aby rzeszy naszych klientów zapewnić wyżywienie, które w smaczny sposób pomoże zrealizować ich cele dietetyczne.

 

Posiadamy w naszej ofercie kilka rodzajów diet, dzięki którym każdy dokona wyboru dostosowanego do swoich potrzeb:

Dieta standard

Niski IG

Wegetariańska

Dieta Sport

1300 - 2300 kcal
Dieta standardowa

Pomoże ci zadbać o zdrowie i osiągnąć doskonałe samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę

Pokaż więcej
1300 - 2000 kcal
Niski IG

Dla osób z insulinoopornością lub cukrzycą. Idealna jeśli chcesz ograniczyć ilość spożywanych cukrów

Pokaż więcej
1300 - 2000 kcal
Wege

Pozwoli ci wyeliminować z jadłospisu mięso oraz jego przetwory, a także ryby. Nadal jednak będziesz spożywać jaja i nabiał

Pokaż więcej
2000 - 3000 kcal
Sport

Catering sport przeznaczony jest dla osób o wysokiej aktywności fizycznej

Pokaż więcej

Zwiercie - woj. małopolskie

Zamów catering dietetyczny

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie

Kontrola kalori

Dzięki temu, że otrzymujesz posiłki z precyzyjnie określoną ilością kalorii łatwo jest utrzymać sylwetkę pod kontrolą. Jeśli aktualnie się odchudzasz dzięki naszym dietom, możesz liczyć na systematyczne efekty.

Oszczędność czasu

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Koniec z zakupami, staniem w kolejkach, gotowaniem i zmywaniem. Uwolnione dzięki diecie pudełkowej zasoby czasu, możesz przeznaczyć na rozwijanie swoich pasji lub innych nie kulinarnych umiejętności.

Różnorodne posiłi

Dzięki szerokiej gamie przepisów wykorzystywanych do przygotowania posiłków, masz pewność że nie będziesz nimi znudzony.

Po prostu nie musisz gotować

Bez względu na to, czy nie lubisz gotować, bądź po prostu nie czujesz, że potrafisz to robić tak dobrze jakbyś chciał. Spędzanie długich godzin w kuchni, na przygotowywaniu posiłków dzięki cateringowi dietetycznemu już Ciebie nie dotyczy. Wszystkie posiłki otrzymujesz w pudełkach, gotowe od razu do spożycia, po ewentualnym wcześniejszym podgrzaniu w kuchence mikrofalowej.

Wspierasz lokalny biznes

Jesteśmy firmą lokalną mającą swoją siedzibę w obszarze Jury, mieszczącą się w okolicy Zawiercia. Zamawiając w naszej firmie wspierasz lokalny biznes  i dostawców.