• 530 913 233
  • kontakt@jurabox.pl
  • ul. Wojska Polskiego 21, 42-440 Podzamcze

Dieta Pudełkowa

Catering Dietetyczny Olkusz

Pożywna dieta pudełkowa w atrakcyjnej cenie z dostawą do Olkusza? W Jurabox możesz liczyć na codzienne dostawy, świeżych i apetycznych posiłków. Lokalny, indywidualnie dopasowany catering dietetyczny, dostarczany z okolic Olkusza. 

Dlaczego nasza dieta?

Sprawdzona dieta pudełkowa w Olkuszu

Robimy wszystko, aby posiłki przygotowywane w naszej firmie spełniały wyśrubowane oczekiwania naszych odbiorców. Przygotowywane potrawy wykonywane są ze świeżych, wysokiej jakości produktów spożywczych. Nasz zespół codziennie wkłada wiele wysiłku, aby pomóc realizować cele dietetyczne odbiorców naszego cateringu w smaczny sposób.

Nasza oferta diet obejmuje kilka ich rodzajów. W związku z czym, każdy klient może zdecydować się na opcję dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb:

Dieta standard

Niski IG

Wegetariańska

Dieta Sport

Catering Dietetyczny Olkusz - 2
1300 - 2300 kcal
Dieta standardowa

Pomoże ci zadbać o zdrowie i osiągnąć doskonałe samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę

Pokaż więcej
1300 - 2000 kcal
Niski IG

Dla osób z insulinoopornością lub cukrzycą. Idealna jeśli chcesz ograniczyć ilość spożywanych cukrów

Pokaż więcej
1300 - 2000 kcal
Wege

Pozwoli ci wyeliminować z jadłospisu mięso oraz jego przetwory, a także ryby. Nadal jednak będziesz spożywać jaja i nabiał

Pokaż więcej
2000 - 3000 kcal
Sport

Catering sport przeznaczony jest dla osób o wysokiej aktywności fizycznej

Pokaż więcej

Olkusz - woj. małopolskie

Zamów catering dietetyczny

Dieta pudełkowa posiada szereg zalet

Kontrola kalorii w diecie

Dostarczane posiłki posiadają odgórnie określoną ilość kalorii zgodnie z zamówienie. Pozwala to na skuteczne zadbanie o swoją sylwetkę i realizację celów. Jeśli pragniesz skutecznie się odchudzić to catering dietetyczny okaże się w tym bardzo pomocny!

Oszczędzasz czas

Codzienne, samodzielne przygotowywanie posiłków pochłania bardzo dużo czasu, który można spożytkować w dużo ciekawszy sposób. Zapomnij o zakupach, gotowaniu i zmywaniu naczyń. Zaoszczędzony czas zainwestuj w siebie, rozwój, pasję lub odpoczynek.

Zróżnicowane menu

Posiadamy szeroką gamę przepisów, z których przygotowujemy nasze posiłki. Taka strategia gwarantuje, że nasz catering dietetyczny Ci się nie znudzi!

Nie musisz gotować, bo tak...

Nie chcesz, nie lubisz, czy nawet nie potrafisz gotować tak jak chcesz. Dieta pudełkowa to rozwiązanie wszystkich Twoich kulinarnych bolączek. Czas spędzony w kuchni ograniczasz do minimum. Wyciągasz z lodówki gotowe posiłki i od razu spożywasz. Natomiast dania na ciepło wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej.

Lokalny biznes to Twoje otoczenie

Catering dietetyczny Jurabox to lokalna inicjatywa mająca swoją siedzibę blisko Olkusza. Zamawiając posiłki w naszej firmie pomagasz rozwijać lokalnych przedsiębiorców i dostawców.